header logo
164 Hawley Street Binghamton, NY 13901    |    P 607.762.8100
twitter
youtube
facebook
parents
staff
students
parents
students
staff
ecoms
First Marking Period - November 2017
Twelfth-Grade High Honor Roll
 
Agte, Ranger Roy
Al-Morabi, Nofle F
Austin, Seanna Claudia
Bennett, Derek Thomas
Bergeron-Novello, Sascha-Emanuel 
Bettis, Taylor Curley
Brauer, Chloe Madison
Brigiotta, Benjamin Brian
Brink, Madeline Marie
Brown, Gabrial Rose
Browne, Keonna Z
Capozzi, Olivia Anne
Casimir, Dave Tashny 
Castetter, Dylan Michael
Castner, Gerald Patrick
Crentsil, Celine 
Crowley, Daniel Edward
Dahulich, Patrick Nicholas
Delvalle, Joshua Willie
Derby, Erica Jade
Doherty, Caroline Christine
Doyle, Samantha Frances
Drexler, Emily Bell
Drury, Andrew Joseph
Edwards, Adon Ettore
Egan, Ella Harper
Ehrets, Kelsey Mae
Emmett, Colton Michael
Farrant, Brittany Lynn
Farrelly, Noah Bernard
Fiato, Matthew Paul
Fields, Korey M
Fitch, Caitlyn 
Fitch, Cassie Lyne
Forbes, Shakila Andrea Leandra
Gassner, Kayla Marie
Gibson, Nya Diana
Gilroy, Anna 
Goodman, Brigid Alisa
Gregoris, Nicolas Paul
Grogan, Paul Alejandro
Hailey, Avia Joy
Haynes, Dante 
Holland, Kallie Anne
Hoyt, Brooklyn Donna
Jackson, Cheyenne Marie
Jean-Philippe, Fedeline 
Jensen, Haley Rain
Jones, Armoni Latisha Kentaya
Kachadourian, Kassandra Louise
Kendrick, Kamearah Aiyannah Ajele
Kent, Sela Nicole
Kenyi, Aqiyo Michael
Keopanya, Tate Thavon
Khan, Navid 
Kibukevich, Viktoriya V
King, Keelia Dana
Kosinski, Brianna Lee
Kwasek, Sydney Rae
LaBoudy, Sabrina Marit-Winter
Larson, Theresa Nicole
Le, Brian 
Le, Caleb Francis
Lisi, Matia Lou
Lopez, Samantha Bianca
Lucas, Raven Kiara
Lynch, Ariel Corniella
Masso, Rosemarie Kiara
McDonald, Jacob Andrew
McDonald, Sonata Travette Machae
McKernan, Briana Marie
McManus, Josephine Lynn
Merrill, Sienna E
Merta, Wyatt 
Mirvil, James A
Moore, Antanaja Tracy-Maja
Moroni, Jacopo Holmes
Murray, Niko Jahill
Nguyen, Hang Cam
Nguyen, Tram 
Nguyen, Tyler Van
Nieves, Nicholas Christopher
Northrup, Samantha Marie
Oakley, Arthur John
Ocasio, Paul Gabriel
Olmstead, Marla Wright
O'Neill, Mary Catherine
Peabody, Alexa Marie
Peeler, Brandon Jacob
Pelella, Rory Jane
Perez, Mariam 
Pesce, Giovanni 
Peters, Kathren Ann
Phommachanh, Lillian Lettany
Pogson, Emily Austen Miner
Pourby, Mikayla Marie
Ragsdale, Jaylin Corey
Ramil, Annie 
Reese, Omar Nigel
Ribeiro, Seth Alexandre
Richardson, Baiyina Medina
Richardson, Oliver Harold
Rifenbury, Valek Christopher
Sabatino, Grace 
Salamida, Anthony Michael
Salcedo, Katerina Serena
Sheehan, Natalie Marie
Shields, Nicole Ashley
Simonds, Gia Tatyana Monaco
Sisic, Almin 
Steele, Phillip 
Stefos, Peter Michael
Stetson, Elise Alden
Stone, Dahlia Marie
Strong, Olivia Joy
Surdey, Christopher Joseph
Surdey, Emily Ann
Taylor, Andrew Ryan
Taylor, Ashlyn Jennell
Thammaraksa, Austin Phousavahn
Thammavongsa, Loungnapha 
Thomas, Myah G
VanPutte, Patrick James
VanTull, Sean Laurel
Vititow, Maylin Johnson
Vu, Julie 
Ward, Regan Michele
Westbrook, Kenneth Albert
White, Elise Nicole
Zahka-Stern, Samuel Lorenzo

Twelfth-Grade Honor Roll
 
Agyapong, Audrey 
Andrus, Kassi Jean
Baluyan, Valeriya 
Bamberg, Zamirrah Daisy
Brennan, Thomas Michael
Brigiotta, Alyssa Ann
Ceurter-Neville, Alexis Emery
Clarke, Isaiah M
Dutcher, Alexis Dawn Morgan
Fazel, Sazvan Farhad
Gloskey, Brian Lee
Gross, Charles Dean
Hagi, Tyler Zachary
Hanyon, Martina Lynn
Henderson, De'stani Akiel Cornelious
Henry, Geraldo 
Horton, JuliAnn Taylor
Hunt, Quitajah 
Husic, Irnel 
Johnson, Trenashia Raven
Keller, Kalese 
Le, Tina 
Miller, Garrett Austin
Mondolfi, Luciana Christina
Morrow, Sarah 
Mullings Jr, Abba Tafari
Ogbonna, Yachezqel Ugochuko
Otis, Mitchell Scott
Parisot, Joel Martin
Perez, Ezeqiel 
Sullivan, Meaghan E
Talton, Kianna Kapri
Terwilliger, Raven Celtys
Thompson, Nakel Da'Vion
Toney, Tyson Tylor
Torres Villafane, Yazmarie 
Ulmer, Logan Keith
Velez, Leysha Ednita
Walter, Sean Baily
Weldon, Donnell Jefferson
Our District                Board of Education                Superintendent                Departments                Schools
twitter youtube rss feed parent portal